Hľadáte prekladateľa?
Priame kontakty na prekladateľov

Mgr Martin Smolinsky

Preklady: anglický jazyk, francúzsky jazyk
Región pôsobenia: Bratislava, Skalica

Telefonický kontakt na prekladateľa +421 908 692 671
Emailový kontakt na prekladateľainfo@martinsmolinsky.sk

Kontaktné informácie

Mgr Martin Smolinsky
Telefón: +421 908 692 671
E-mail: info@martinsmolinsky.sk
Web: martinsmolinsky.sk/


Poskytujem kvalitné preklady na profesionálnej úrovni za rozumné ceny. Pracujem ako externý prekladateľ z anglického a francúzskeho jazyka / zo slovenského jazyka do angličtiny.Špecializácia

Špecializujem sa na preklady z angličtiny do slovenčiny, rovnako prekladám zo slovenčiny do angličtiny. Ako sekundárnemu jazyku sa venujem prekladom z francúzštiny. Okrem bežných prekladov sa orientujem na odborné preklady z najrôznejších podnikateľských oblastí. Mám praktické skúsenosti s prekladmi pre klientov z automobilového priemyslu, zdravotníctva, informačných technológii, strojárstva, medicíny, energetiky, software, hardware, dopravných technológii, životného prostredia a mnohých ďalších.


Referencie

Na prekladateľskom trhu pôsobím od roku 2004, kedy som úspešne vyštudoval prekladateľstvo na Univerzite Komenského v Bratislave. Za ten čas som stihol nazbierať desiatky referencií prekladateľských služieb. Spomeniem tie najvýznamnejšie:
Projekt pre PSA Trnava
Vaillant
NATO Issel service
NISSAN
AVG
Dopravný podnik Bratislava


Cena

Ako externý prekladateľ na voľnej nohe ponúkam preklady za rozumné ceny bez zbytočných príplatkov a provízii. Ceny za preklad z anglického a francúzskeho jazyka začínajú už od 8,4 € za normostranu - 0,028 € za slovo. Kompletný cenník prekladov už obsahuje konkrétne výšky zliav na základe objedmu textu.


Doplňujúce informácie

Témam z oblasti jazyka a prekladateľstva sa venujem aj na mojom blogu zo sveta prekladov, kde pravidelne nájdete aktuálne informácie a najrôznejšie zaujímavosti.