Informácie o registri prekladateľov

Registráciou získavate:

Prezentáciu v internetovom registri prekladateľov www.prekladatelia.eu
zviditeľní Vás na internete a prinesie nových klientov a nové preklady

Vlastnú webstránku v tvare www.prekladatelia.eu/menopriezvisko/
možnosť ju používať pri kontakte s klientami, v reklamných materiáloch, vizitkách, cenových ponukách

Prístup do internej časti
umožňuje doplnenie údajov o Vašej špecializácii, skúsenostiach a cenách

Noví klienti a nové preklady

Internetový register prekladateľov www.prekladatelia.eu je zameraný na firmy a jednotlivcov majúcich záujem o prekladateľské služby. Registráciou zverejníte údaje o svojej špecializácii, referenciách, cenách apod. na webstránke registra. Záujemcovia o preklad Vás môžu priamo kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.


Prezentácia na internete

Register poskytuje priestor pre prezentáciu jednotlivých prekladateľov na internete. Register prekladateľov www.prekladatelia.eu má výbornú pozíciu vo vyhľadávačoch (Google) a prinesie Vám ďalších klientov a nové preklady. Registrácia a prezentácia informácií, vďaka prehľadnosti a jednoduchosti registra, nie je technicky náročná a úspešne ju zvládnu aj menej skúsení užívatelia.


Vlastná webstránka

Registráciou získate vlastnú webstránku na adrese www.prekladatelia.eu/menopriezvisko/, obsahujúcu Vaše kontaktné údaje, údaje o Vašej špecializácii, referenciách, cenách za preklad apod. Podrobnosť zverejnených údajov si určujete vy, ich vyplnením resp. nevyplnením v registri, obmedzený je len maximálny rozsah. Webstránku si môžete sami aktualizovať v internej časti registra.


Prístup do internej časti

Prístup do internej časti registra Vám umožní aktualizovať svoje údaje uverejnené v registri ako aj na Vašej www stránke www.prekladatelia.eu/menopriezvisko/. Prístup do internej časti je možný na základe prideleného mena a hesla získaného po registrácii.


Kontakty na kolegov z odboru

Prostredníctvom priamych kontaktov na prekladateľov, nachádzajúcich sa v registri, môže prebiehať výmena skúseností a znalostí pri prekladoch medzi jednotlivými prekladateľmi.


Cena za služby

Cena registrácie je 4,95 EUR mesačne pri ročnej platbe. Registráciou získavate možnosť využívať horeuvedené výhody a služby.